Penzion Alpina - Koupání
Beskydy, Valašsko

Možnosti koupání v nejbližším okolí


♥ Novinka: Vlastní bazén přimo na Alpině! ♥
Ilustrační foto (stejný typ) je ve fotogalerii

Aquapark - Frenštát pod Radhoštěm

Aquapark - Frenštát pod Radhoštěm - BeskydyNově vybudovaný vodní Aquapark, který skýtá řadu příležitostí k dovádění ve vodě. 8 masážních trysek, proudový kanál, vodní tobogán 60 m, dvojitá skluzavka, chrlič vody, ostrůvek, vodní hřib atd. Bazén pro dospělé, bazén pro děti, celkový objem vody 1.437 m3. Areál leží u hlavní silnice na výjezdu z města Frenštát pod Radhoštěm směrem na Ostravu.


Kontakt: areál se nachází u hlavní silnice na výjezdu z města směrem na Kopřivnici a Nový Jičín. Tel: 556 839 303


bazén, koupání - Frenštát pod Radhoštěm -  Beskydy
Krytý bazén - Frenštát pod Radhoštěm

Velký bazén má délku 25m, dále je k dispozici malý dětský bazén a sauna (v ceně vstupného). Uprostřed bazénu je chrlič vody.


Kontakt: Mariánská ul., tel: 556 836 240, 556 836 309


Přehrada Větřkov - doporučujeme

15 min autem z Trojanovic. Ideální pro koupání a rybaření. Občerstvení je u hráze. Půjčovna loděk a šlapadel. Přehrada Větřkov na mapě.


Přehrada Horní Bečva - Beskydy, Valašsko
Přehrada Horní Bečva (15 ha)

Čistá voda v přehradě v kombinaci s krásným horským prostředím láká ke koupání, rybaření a vodním sportům. K dispozici je občerstvení a několik blízkých restaurací. Vzdálenost od penzionu Alpina cca 17 km.


Přehrada Bystřička - Beskydy, Valašsko
Přehrada Bystřička (37 ha)

Jedna z nejstarších přehrad v ČR (1912). Hráz je 36.5 m vysoká a 170m dlouhá. Nabízí zejména koupání, projížďky na loďkách, vodní sporty, rybaření. Vzdálenost od penzionu Alpina cca 17 km.


Dále doporučujeme:
Beskydy ubytování